Top-Design Chwaszczyno

Фірму TDC засновано в 1994 році. Протягом нашого існування, ми зарекомендували багато нових продуктів, які стали промисловим стандартом знаків у Польщі та за кордоном. Наша фірма була лауреатом багатьох нагород на Міжнарожних галузевих виставках. Ми брали участь у всіх виставках SAWO POZNAŃ – Polska i EDURA - Polska. Ми також були учасниками виставок INTERSCHUTZ Hannover , A+A Düsseldorf та ряді заходів у Чехії, Словаччині та в Угорщині. Протягом цих років ми систематично вдосконалювали технологію виробництва фотолюмінесцентних знаків, динамічно підвищували параметри світимості наших знаків, а також якість обслуговування клієнтів.

Ми вже багато років діємо, спираючись на Систему управління якістю ISO 9001:2008, та отримали престижні європейські Сертифікати про типове схвалення систем нижнього освітлення LowLocationLighting (LLL), видані DET NORSKE VERITAS. Фірма, як і раніше, веде політику підтримки високого рівня запасів більшості елементів із каталогу, що забезпечує швидку і ефективну доставку виробів.

Виконання нестандартних замовлень є можливе завдяки повнокольоровому цифровому друку UV, який дає змогу швидко та якісно виконати малосерійні нестандартні замовлення в швидкому темпі.

Завдяки високій якості, привабливим цінам та професіональному обслуговуванню клієнтів, наша продукція завоювала визнання серед закордонних клієнтів. В даний час ми співпрацюємо з фірмами з: Чехії, Словаччини, Хорватії, Німеччини, Фінляндії, Норвегії, Франції й Австралії та іншими. Наші вироби мають добру репутацію серед закордонних контрагентів. Вони демонструють відмінні фотометричні параметри та високу якість. Ми рекомендуємо також фотолюмінесцентні вироби в єдиній, унікальній технології SYSTEM TD®.