Про компанію

Вступ

Вогнегасяча речовина PYROCOOL вступила у свідомість суспільства після ліквидацій дійсно самих крупних пожеж не тільки в Америці й Чешській Республіці‚ але й в усьому світі.

PYROCOOL – це нова вогнегасяча речовина ‚ яка була розроблена американськими спеціалістами для ліквідації пожеж різних типів‚ з метою забезпечити пожежні й рятувальні команди високоефективним і при цьому багатоцільовим засобом пожежогасіння. PYROCOOL дозволяє швидко діяти й забезпечувати максимальний захист персоналу.

Перська затока

 

Розробка речовини PYROCOOL‚ як вогнегасчої речовини нового покоління‚ була в науково-дослідному центрі компанії PYROCOOL TECHNOLOGIES Inc.‚ в Вірджинії прискорена по прямому проханню керівництва американських Збройних Сил у зв`язку з практичною необхідністю в охолоджені й гасінні палаючих нафтових скважин після війни в Перській затоці.

Після цього першого масового застосування‚ речовина PYROCOOL була використана скрізь‚ де до цього часу застосовувані засоби‚ до того ж токсичні‚ не стали достатньо ефективними.

 

Пролив Босфор

Для лучшего представления о действенности огнетушащего вещества PYROCOOL можно‚ как пример‚ привести пожар нефтяного танкера «Нассия» в Босфорском проливе. Специалисты страховой компании Lloyd`s‚ на основе оценки эффективности применяемых в то время огнетушащих материалов‚ рассчитали‚ что предполагаемое время для тушения пожара на танкере будет составлять 10 дней. А количество воды‚ необходимое для этого‚ танкер не смог бы выдержать‚ т.е. пошел бы ко дну. Кроме того, приходилось считаться с огромными материальными потерями и экологическим ущербом. В этой‚ на вид безвыходной ситуации‚ голландскими спасателями было применено огнетушащее вещество PYROCOOL, и при использовании всего 1800 литров водного раствора PYROCOOL‚ пожар был ликвидирован в течение 12,5 минут.

Нью-Йорк

Примером успешного обширного применения огнетушащего вещества PYROCOOL могут служить ликвидации пожаров в экологически охраняемых регионах во Флориде‚ в Калифорнии‚ в сложно доступных областях Аляски, а также ликвидация пожара и его последствий Всемирного торгового центра в Нью-Йорке после террористического акта 11 сентября 2001г.