Фотолюминесцентные знаки безопасности

Фотолюмінесцентні знаки безпеки TOP-DESIGN - це самоклеючі знаки з рекордним часом світіння (28 годин і більше) без додаткових джерел живлення.

Фотолюмінесцентні знаки виробляються компанією «TOP-DESIGN CHWASZCZYNO CHUDZYNSKI, STUPNICKI» (скорочено TDC), Польща. За високу якість вироблених люмінесцентних знаків компанія отримала і зберігає міжнародний сертифікат забезпечення якості ISO 9001:2000., Присудженого фірмою Veritas Quality International з акредитацією UKAS.

Більш ніж 10-річний досвід в області виробництва знаків дозволив значно розвинути технологію і якість. Фотолюмінесцентні знаки TOP-DESIGN займають у Польщі приблизно 85% внутрішнього ринку і високо цінуються у всій Європі.

Всі знаки мають гарантовану якість, що відповідає європейським нормам. Люмінесцентні системи перевищують вимоги стандарту DIN 67510 від 502,9% до 988,2%!. Чим більше люмінесценції, тим більше безпеки.

Пропонуємо велику різноманітність знаків, з різними параметрами світіння і з різних матеріалів, таких як плівка, тверда основа, СИСТЕМА TD, алюміній.

Ми пропонуємо Вам люмінесцентні евакуаційні і протипожежні знаки, які можемо зробити в будь-якій кількості і згідно будь-якого стандарту. У нас є власне проектне бюро, яке підготує проект знаків згідно діючих стандартів.

Фотолюмінесцентні знаки пройшли наступні дослідження та випробування:

  •     дослідження токсичності матеріалу;
  •     дослідження на радіаційну небезпеку;
  •     випробування фотолюмінесцентного матеріалу в середовищі зі змінною вологістю повітря;
  •     випробування стійкості фотолюмінесцентного матеріалу до дії низьких і високих температур навколишнього середовища;
  •     випробування на затухання фотолюмінесцентного матеріалу до граничних значень 0,32 мкд/м2 згідно стандарту DIN67510;
  •     випробування на затухання фотолюмінесцентного матеріалу до граничних значень 0,32 мкд/м2 згідно стандарту ISO / DIS 15370 (LLL);
  •     випробування знака на вогнестійкість матеріалу згідно Міжнародним нормам щодо дій у пожежонебезпечних ситуаціях, пункт 5;
  •     випробування знака на токсичність продуктів горіння і димоутворення згідно Міжнародним нормам щодо дій у пожежонебезпечних ситуаціях, пункт 2.