Blizzard 2000

Генератор BLIZZARD 2000 

Призначений для утворення піни середньої та низької кратності або розпиленого струменя і подачі її на значну відстань. Пристрій створює повітряно-механічну піну, яка має збільшену довжину подачі.

Комбінація піни низької та средньої кратності, що подається з одного ствола, сприяє використанню піни низької кратності як вогнегасного засобу і піни середньої кратності як проведення профілактичного покриття в близькості пожежі (особливо при гасінні пожеж, де є імовірність розлиття палаючих рідин, наприклад пожежі технологічного устаткування в промисловості або авіаційні події). 

Завдяки високій інтенсивності подачі піни та її швидкому поширенню по поверхні палаючих рідин або палаючих твердих речовин досягається прискорене гасіння пожежі. Завдяки підвищеній дальності подачі піни істотно підвищується безпека пожежних і знижується ризик ушкодження техніки. 

BLIZZARD 2000 складається з корпуса й алюмінієвої арматури для подачі вогнегасної речовини. Корпус ствола складається з овального тубуса з нержавіючої сталі, що на виході оснащений дрібним ситом з нержавіючого матеріалу. На виході тубус симетрично оснащений двома форсунками для утворення піни середньої кратності. У середині тубуса розміщується генератор піни низької кратності, що проходить через сито.

BLIZZARD 2000 на вході оснащений 2,5” різьбою, на яку кріпиться гайка ДУ 70. Тим самим ствол пристосований для установки на переносний монітор або на шасі. Дана система дозволяє швидку та просту маніпуляцію у всіх напрямках. Систему можна також встановлювати на лафети протипожежної машини. 

За спеціальним замовленням перед форсункою можна встановити манометр та хомутне перекриття. 

Обслуговування ствола складається у подачі водного розчину піноутворювача у відповідній концентрації й у напрямку генератора в простір настилання піни. 

Оптимальний вхідний тиск — 0,8 Мпа. 
Дальність подачі піни регулюється тільки нахилом ствола. 

Технічні характеристики

 Довжина × ширина × висота  820 × 610 × 320 мм
 Вага  20 кг
 Витрата 2000 л/хв при тиску 0‚8 МПа
 Подача піни 40 м3/хв
 Дальність подачі  45 м
 Кратність піни 20