Эксклюзивный и официальный представитель фирм

Orchidee Германия,  SABO Испания на территории Украины

О нас

Суспільство дізналося про вогнегасні речовини PYROCOOL після ліквідацій найбільших пожеж не тільки в Америці та Чеській Республіці, але і у всьому світі.

PYROCOOL – це нова вогнегасна речовина‚ яка була розроблена американськими спеціалістами для ліквідації пожеж різних типів‚ з метою забезпечити пожежні й рятувальні команди високоефективним і при цьому багатоцільовим засобом пожежогасіння. PYROCOOL дозволяє швидко діяти й забезпечувати максимальний захист персоналу.

Перська затока


Розробка речовини PYROCOOL‚ як вогнегасної речовини нового покоління‚ була в науково-дослідному центрі компанії PYROCOOL TECHNOLOGIES Inc.‚ в Вірджинії прискорена по прямому проханню керівництва американських Збройних Сил у зв`язку з практичною необхідністю в охолоджені й гасінні палаючих нафтових скважин після війни в Перській затоці.

Після цього першого масового застосування‚ речовина PYROCOOL була використана скрізь‚ де до цього часу застосовувані засоби‚ до того ж токсичні‚ не стали достатньо ефективними.

 

протока Босфор

Для кращого уявлення про дієвість вогнегасної речовини PYROCOOL можна, як приклад, навести пожежу нафтового танкера «Нассія» у Босфорській протоці. Фахівці страхової компанії Lloyd `s, на основі оцінки ефективності застосовуваних у той час вогнегасних матеріалів, розрахували, що передбачуваний час для гасіння пожежі на танкері становитиме 10 днів. А кількість води, необхідної для цього, танкер не зміг би витримати, тобто пішов би на дно. Крім того, доводилося рахуватися з величезними матеріальними втратами і екологічними збитками. У цій, на вигляд безвихідній ситуації, голландськими рятувальниками було застосовано вогнегасну речовину PYROCOOL, і при використанні всього 1800 літрів водного розчину PYROCOOL, пожежа була ліквідована протягом 12,5 хвилин.

Нью-Йорк

Прикладом успішного обширного застосування вогнегасної речовини PYROCOOL можуть служити ліквідації пожеж в екологічно охоронюваних регіонах у Флориді, в Каліфорнії, в складно доступних областях Аляски, а також ліквідація пожежі та її наслідків Всесвітнього торгового центру в Нью-Йорку після терористичного акту 11 вересня 2001р.

Екологія
PYROCOOL не містить токсичних речовин, екологічно нешкідливий для навколишнього середовища. Важливою особливістю цієї вогнегасної речовини є її висока біологічна розчинність. Завдяки цій якості фірма PYROCOOL отримала найпрестижнішу в Америці премію з екології "GREEN CHEMISTRY CHALLENGE AWARD for Technology for the Third Millenium: the Development of an Environmentally Responsible Fire Extinguishment and Cooling Agent" ,яку в 1998 році вручив їй президент США.

Чехія
У Чеській Республіці PYROCOOL з успіхом справився з такими великими пожежами ,як пожежі НПЗ у м. Литвинов у 1996р., підземних кабельних проводок міського транспорту в м. Брно ,елеваторів або бункерів з вугіллям, пожежі деревної смоли (при екстремальних температурах) у м. Бела над Радбузой в 1998р.

Україна

Вогнегасні засоби PYROCOOL вже завоювали високу оцінку професіоналів при ліквідації складних підземних пожеж на шахтах Донбасу в Україні. У пожежників заслужив PYROCOOL велике визнання і повагу.